м. Дніпропетровськ Новокодацька площа 8
+38 (096) 265-34-10
+38 (096) 265-34-10
+38 (096) 265-34-10

Купити комерційну нерухомість в Дніпропетровську

Одним із головних умов створення та успішного ведення власного бізнесу є наявність власного офісу. Говорячи про виробниче підприємство, неможливо обмежитися просто купівлею офісного приміщення, адже воно просто не зможе розпочати свою діяльність без складських і господарських приміщень.

Комерційна нерухомість Дніпропетровська на сьогоднішній день користується великим попитом, який з кожним днем стає менше. І, тим не менш, придбання власного офісу є серйозним фінансовим вкладенням, і до нього треба підійти з усією серйозністю, ретельно зваживши всі можливі варіанти. Якщо ви не впевнені в тому, що самостійно впораєтеся з вибором і придбанням комерційної нерухомості, і вам не відомі всі нюанси і “підводні камені” її придбання, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до експертів нашої компанії.

Чому звернутися до нас – це правильне рішення:

  1. Мінімальні ризики. Заручившись нашою підтримкою, ви можете бути впевнені – ви не потрапите на гачок до шахраїв, і вас не вдасться обдурити. Ми допоможемо вам вибрати найкращий офіс для вашої фірми, ще й заощадити вам немало фінансових коштів.
  2. Жодних переплат. Комерційна нерухомість Дніпропетровська користується попитом, а тому ціни на таку нерухомість часто бувають завищеними. Таким чином, діючи самостійно, ви ризикуєте придбати у власність занадто велике за площею приміщення, переплативши за нього, і тільки після укладання договору усвідомити, що певна частина території вам не потрібна. Але буде занадто пізно. До того ж, на підсумкову вартість комерційної нерухомості впливає цілий ряд факторів, таких як місце розташування, доступність транспортних розв’язок, інфраструктура, категорія бізнес-центру, в якому ви купуєте офісне приміщення і т.п. Фахівці нашої компанії допоможуть вам врахувати всі можливі ризики та зекономити до 40% вартості офісу (в порівнянні з самостійним прийняттям рішень).
  3. Широка база об’єктів комерційної нерухомості Дніпропетровська. За роки нашої роботи ми зібрали великий список об’єктів комерційної нерухомості, яких ви не зустрінете в газетах з оголошеннями і на безкоштовних сайтах.

Продаж офісів і приміщень

Ще один часто виникаюче питання, на яке шукають відповідь багато починаючі бізнесмени: “Що краще придбати об’єкт комерційної нерухомості або взяти його в оренду?”. Відповідь проста – якщо ви націлені на роботу вашої компанії в середньо – і довгостроковій перспективі, для вас найкращим варіантом стане саме придбання офісу.

Бажаєте придбати комерційну нерухомість вигідно? На нашому сайті ви знайдете величезний вибір офісів і складських приміщень, купівля яких стане вашою найкращою інвестицією в поточному році.